Saarte Sahver toob 10´ne väikesaare maitsed Saaremaa Toidufestivalile!
MENÜÜ

10´ne väikesaare maitsed Saarte Sahvris

Saarte Sahver 10 aastat tegutsemist!

 2-12.09 | E-R kell 10:00-18:00; L 10:00-16:00 ja P  11:00-15:00 | Kuressaares

kohaliku- ja ökokauba pood Saarte SahverTäpselt 10 aastat tagasi (juunikuus) avas Kuressaares oma uksed pisike hubane poeke Kohtu tänaval.

Täna aastal 2021 on kohaliku- ja ökokauba pood ikka veel omal kohal ja ka samal tänaval kolitud on kõigest mõned majad kesklinna poole 🙂  Pood nagu muuseum, arvavad kliendid.  Esindatud on enamuse  Saare- ja Muhumaa väiketootja toodang.

Saarte Sahver ei ole vaid lihtsalt pood, see on hubane, armas kohakene, kus saavad kokku sõbralikud perenaised ning eripära armastavad ostjad.  Lisaks ostlemisele on võimalik aeg maha võtta ning niisama juttu puhudes nautida teed, kohvi ning nautida kohalike meistrite hõrgutisi.

On oluline teada, et igapäevaselt saab poe tooteid tellida ka Saaremaale tulemata – olemas on e-pood!

Selle aastasel Saaremaa Toidufestivali teeb Saarte Sahver midagi erakordset: esitlusele tulevad Eesti 10 väikesaare maitsed.

Jälgi täpsemalt meie Facebookist ja Saarte Sahvri Facebookist

Igapäevaselt saad Saarte Sahvri tegemistega end kursis hoida kui jälgi nende FB lehte SIIT  , tutvu sortimendiga e-sahvris www.saartesahver.ee.

Mõnusaid naudinguid ja elamusi Saaremaa Toidufestivalil!

Saarte Sahver asukoht: Kohtu 3, Kuressaare

Saaremaa Toidufestivali üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Toetajad