Saarte Sahver toob maheettevõtjad Saaremaa Toidufestivalile!
MENÜÜ

Maitse saarte mahetooteid

 8.-18.september | E-R kell 10:00-18:00; L 10:00-16:00 ja P  11:00-15:00 | Kuressaares

kohaliku- ja ökokauba pood Saarte Sahver

Saarte Sahver esitleb saarte mahetooteid

Selle aastasel Saaremaa Toidufestivali teeb tõstab Saarte Sahver esile tublisi mahetootjaid.

Muhu ja Saaremaal on mitmed mahetootjad, kelle tegemisi ja toimetamisi on kahjuks liiga märgatud. Nüüd tõstab väike poeke saarte tootjad esile. Kohale tuuakse mahetooted, võimalik kohapeal maitsta ning nende tootjaga juttu rääkida.

Jälgi täpsemalt meie Facebookist ja Saarte Sahvri Facebookist

Igapäevaselt saad Saarte Sahvri tegemistega end kursis hoida kui jälgi nende FB lehte SIIT  , tutvu sortimendiga e-sahvris www.saartesahver.ee.

Mõnusaid naudinguid ja elamusi Saaremaa Toidufestivalil!

Saarte Sahver asukoht: Kohtu 3, Kuressaare

Täpselt 11 aastat tagasi (juunikuus) avas Kuressaares oma uksed pisike hubane poeke Kohtu tänaval.

Täna aastal 2022 on kohaliku- ja ökokauba pood ikka veel omal kohal ja ka samal tänaval kolitud on kõigest mõned majad kesklinna poole 🙂  Pood nagu muuseum, arvavad kliendid.  Esindatud on enamuse  Saare- ja Muhumaa väiketootja toodang.

Saarte Sahver ei ole vaid lihtsalt pood, see on hubane, armas kohakene, kus saavad kokku sõbralikud perenaised ning eripära armastavad ostjad.  Lisaks ostlemisele on võimalik aeg maha võtta ning niisama juttu puhudes nautida teed, kohvi ning nautida kohalike meistrite hõrgutisi.

On oluline teada, et igapäevaselt saab poe tooteid tellida ka Saaremaale tulemata – olemas on e-pood!

Mahetoit

Mahetoit ehk ökotoit on looduspuhas toit, mis on vaba kunstlikest lisaainetest (värv-, lõhna- ning maitseained), ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid). Mahemärgiga mahetootes pärineb vähemalt 95% koostisosadest mahepõllumajandusest. Toetudes erinevatele teadusuuringutele, on mahetoidus sisalduv toiteväärtus kordades kõrgem tavatoidus sisalduvast, ka on kõrgem C ja B vitamiini sisaldus. Samuti on tavatooteist tuntavalt kõrgem mineraalainete raua-, magneesiumi-, fosfori-, seleeni-, molübdeeni-, kaaliumi-, vanaadiumi- ning tsingisisaldus.

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.