Salme Rahvamaja ja Salme kogukond kutsuvad külla!
MENÜÜ

Salme rahvamaja

16.september| kell 12.00-18.00 | Salme rahvamaja kutsub KÜLLA KÜLLA

Salme rahvamaja ja – kogukond kutsuvad Teid külla!

Meie kandi keskus on rahvamaja, siin toimetavad taidlejad, raamatukogu, valla teenuskeskus ja perearst. Siin saab pidada pidusid ja korraldada kontserte ning etendusi, siin toimuvad koolitused ja muud vajalikud kokkusaamised.

Rahvamaja ja mere vahel asub Rannapark, siin peetakse jaanipäevi, siin on Laululava, Suure Tõllu Raiesmaa ja jõesadam. Aina huvitavamaid mängu- ja puhkevõimalusi pakub laste mänguväljak. Siin on Salme discgolfi rada ja Viikingimuuseum, rannavõrkpalliplats ja vabaõhulava.

Meie juures juba igav ei hakka!

SALME RAHVAMAJA PROGRAMM

Koduaia maitsed: ahjuõuna pavlova

Ajalised tegevused

Terve päev tegemised:

Päevajuht Meelis Juhandi!

Tule meie juurde elektritõuksi või jalgrattaga mööda Kuressaarest tulevat kergliiklusteed, sõida bussiga- väljumine Kuressaare bussijaamast 12:00, tule mööda merd- sildu Salme jõesadamas

Programmis võib ette tulla muudatusi!

Asukoht: Sõrve mnt 5, Salme alevik, Saaremaa

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

 

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.