MENÜÜ

Sügislaat

Reedel-laupäeval 4-5.09 | Kell R 10-18; L 10-15 | Kuressaare Kultuurikeskus ja selle ümbrus

Sügislaat kutsub Sind järjekordselt  Kuressaare kesklinna osa saama põnevast laadamelust ja tegema ootamatuid ostuavastusi!

Laat toimub nagu traditsioonks saanud Kuressaare Kultuurikeskuses ja seda ümbritseval alal.

Sügislaat sai alguse SaareMaaPäevadega ja nüüdseks oleme  juba mitu aastat Saaremaa Toidufestivali programmis.  Lisaks Sügislaadale toimub laupäeval ka Kuressaare keskklinnas kohaliku toidu/ käsitöö Suur Turupäev.

Üritus toimub Saaremaa Toidufestivali raames ning  seetõtu on osalema kutsutud veelgi rohkem põnevaid toidukaupade müüjaid ja pakkujaid.  Laadal on osalejaid saartelt, mandri Eestist kui ka kaugemalt. Läti ettevõtjad on pea igal aastal olnud kohal omi tooteid pakkumas.
Õuealal on lisaks toidule palju põnevat aeda, suvilasse, vaba aja veetmiseks ja muudki põnevat  Kultuurikeskuses sees osalevad ettevõtteid, kes pakuvad kõike seda mis toidule lisaks on kodus oluline:  tarbekeraamika, nõud, sisustust, tehnikat kööki, söögituppa ja veel enamatki, lisaks huvitava käsitöö pakkujaid.
Sügisele vastu minnes on oluline väärtustada oma tervist. Nii leiamegi osalejate nimekirjas ka looduslikke- ja tervisetooteid, vabaaja sisustamiseks teenuse pakkujaid, lisaks palju muud huvitavat.
Laada külastajatele toimuvad mitmed erinevad töötoad,  põnevad esitlused, oodata on lisaks muidki üllatusi.

Sügislaat on sel aastal eriti kodukeskne!

Taaskord teeme koostööd erinevate majutusasutustega, et osalejad saaksid veeta mõnusa, varasügisese nädalalõpu Saaremaal!

Nagu ikka ühel õigel laadal olema peab, on ka Sügislaadal vahva päevajuht, toimuvad intervjuud, võimalus osa võtta loteriidest ja tegutseda töötubades.
Suurepärane võimalus ettevõtetel eksponeerida oma väljapanekuid ja tegemisi ning külastajatel saada osa pakutavast. Võimalus nautida tõelist laadamelu!

Osalemiseks: 

Täida ankeet, selle leiad lingilt Sügislaat ankeet

Või helista : +3725187614
AK Getmer OÜ
Saaremaa Toidufestivali Sügislaada korraldaja
Saaremaa Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarm

Toetajad