Suur Turupäev - Saaremaa Toidufestivalil maa tuleb linna!
MENÜÜ

Suur Turupäev

Laupäev 4.09| Kell 10:00 – 15:00 | Kuressaare kesklinn

SUUR TURUPÄEV – MAA TULEB LINNA!

Suurel Turupäeval lähemalt ja kaugemalt, linnast ja maalt piirkonnamärgse Saaremaa Ehtne Toode kandjad tulevad  üheks päevaks Kuressaare kesklinna kokku suured ja väikesed talunikud, toidutootjad ja käsitöölised. See on suurepärane võimalus suhelda otse tootjatega ning osta oma kotid täis ehtsat Saaremaa kaupa.

Koostöös talunikega korraldame kogu perele suunatud aktiivseid tegevusi!

Suur Turupäev – Tule kogu perega!

Pea 50 tootjat on kohal, et täita kesklinn värskete aiasaaduste, hoolikalt valitud toorainest valmistatud toidu-ja joogitoodete ning kvaliteetse käsitööga. Tootjate tegemisi tutvustab Rasmus Tüüts.

Kohaliku kraami ostupeo kõrval toimub päev läbi nii mõndagi muud põnevat!

  • kell 10.30-13.00 hobu-ja ponisõidud lastele
  • kell 11.00-14.00 EHTNE Pannkoogikool
  • Kohvik Nögese peremees Aivar jagab lastele neid parimaid nippe, kuidas ise maitsvaid ja tervislikke pannkooke valmistada.
  • Lapsed saavad pähe päris peakoka mütsid!

TERVE PÄEV:

OLULINE:

4.09 Suure Turupäeva ajal  suletud ajutiselt mootorsõidukite liikluseks Kuressaare keskväljak Tallinna ja Torni tänava ristmikust kuni Lossi ja Lasteaia tänava ristmikuni kell 06.00 kuni kell 16.00
Kuressaare linna bussipeatuses “Keskväljak” ei peatu sel vahemikul ka Kuressaare linna ja Saaremaa valla maakonnaliini bussid

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Suure Turupäeva korradaja on Saarte Koostöökogu

sktk 

Toetajad