Suur Turupäev - Saaremaa Toidufestivalil maa tuleb linna!
MENÜÜ

Suur Turupäev

Laupäev 7.september| Kell 10:00 – 15:00 | Kuressaare kesklinn

SUUR TURUPÄEV – MAA TULEB LINNA!

Suurel Turupäeval kogunevad Saaremaa Ehtne toode märgikandjad hooaja lõppakordiks Kuressaare keskväljakule.

Soeta kaunist käsitööd, kosutavat sööki-jooki, poputavat looduskosmeetikat või kulge niisama turumelus! See on suurepärane võimalus suhelda otse tootjatega ning osta oma kotid täis ehtsat Saaremaa kaupa..

Suur Turupäev – Tule kogu perega!

Kohal on suur hulk kohalikke tootjaid, et täita kesklinn värskete aiasaaduste, hoolikalt valitud toorainest valmistatud toidu- ja joogitoodete ning kvaliteetse käsitööga.

Kohaliku kraami ostupeo kõrval toimub päev läbi nii mõndagi muud põnevat!

Suure Turupäeva sisu

Kogu olulise info, mis toimub, kes kohal, mida pakutakse leiad klikates SIIA

Suur Turupäev – OLULINE:

7.09 Suure Turupäeva ajal  suletud ajutiselt mootorsõidukite liikluseks Kuressaare keskväljak Tallinna ja Torni tänava ristmikust kuni Lossi ja Lasteaia tänava ristmikuni kell 06.00 kuni kell 18.00
Kuressaare linna bussipeatuses “Keskväljak” ei peatu sel vahemikul ka Kuressaare linna ja Saaremaa valla maakonnaliini bussid

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

EHTNE lugu

2012. aasta lõpust on Saaremaa ettevõtjad kasutanud oma toodetel sinist märki tekstiga “Saaremaa ehtne toode”. Sellist nime kannab piirkonna märgis, mis annab tarbijale hea võimaluse poes, ehtne turupäev, söögikohas lihtsalt leida ja ära tunda Saaremaal või Muhumaal valmistatud toode. Saaremaa ehtne turupäev on koht kuhu ehtne Saaremaa märgikandjad kokku tulevad.

“Saaremaa Ehtne toode” märk on märk inimesekesksest mõtteviisist. Märk ei räägi ainult sellest, milline Saaremaa ja Muhu on, vaid mida külaline, fänn või ostja saab. Kuressaare turupäev on koht, kuhu suviti tootjad kogunevad.

Saaremaa tootjad on liitunud aina enam ja enam märgi võrgustikuga, nii toidu-ja joogitootjate, looduskosmeetika valmistajate kui käsitööliste seast. Ikka selleks, et tarbija saaks kindel olla, et ostetu on tõepoolest saaremaine väärt kraam.

Suure Turupäeva korradaja on Saarte Koostöökogu

sktk