Teeninduskonkurss: "Saare parim teenindaja" - Saaremaa Toidufestival
MENÜÜ

Teeninduskonkurss: “Saare parim teenindaja”

JÄÄB ÄRA OSALEJATE VÄHESUSE TÕTTU

Esmaspäeval 06.09.2016 | Kell 16:00 | Kuressaare kultuurikeskuses

Teenindusvõistlusel saavad osaleda ainult Saare maakonna toitlustusettevõtete töötajad. Võistlus koosneb kolmest erinevast etapist:

1. salvrätiku voltimine,
2. vahuveini avamine ning täpsusvalamine – valatakse Itaalia Prosecco Mionetto DOC Treviso Brut´i (toetab Budampex AS koostöös Ensert OÜ´ga)
3. lauakatmine neljale le külalisele vastavalt oma ettevõtte stiilile.

Iga võistleja peab ka kaasa võtma ühte sorti suupiste oma neljale külalisele, kes valitakse publiku hulgast ja serveerima seda neile lauas. Suupiste peab olema valmistatud kohalikust toorainest, sobituma Pöide õllega ning soovitav kasutada väiketootjate tooteid.

Osalejaid tuleb hindama väärikas kohtunike kogu – Kelnerite liidust, Kuressaare Ametkoolist, 2015 konkursi võitja töökoha Kohvik Mosaiik esindaja.

AUHINNAD

Võistlusel jagatakse välja kolm esimest kohta ja kõik ülejäänud on neljandad, nii et kaotajaid pole.
Võitjale: aastane vabastus Arensburg Veiniklubi liikmemaksust, Pöide Pruulikoja kinkekomplekt. Esikolmikule kingib Pihtla õlleköök oma kinkekomplektid. Kõigile osalejatele kingitus Saaremaa Lihatööstuselt.

PUBLIK
Publik saab samuti tulla kätt proovima vahuveini valamisel. Korraldame väikese võistluse ka kohalviibijatele. Kõik kes soovivad, saavad osaleda vahuveini avamisel ja seejärel valada see täpselt seitsmesse klaasi ja pakkuda kandikul saalis olevatele külalistele. Võidab see, kes on kiirem, täpsem ja osavam, tema saab ka väärilise auhinna!

Publik on oodatud osalema konkursil kui kliendid, keda võistlejad teenindavad, saades nii võimaluse maitsta võistlejate suupisteid.

Tulge ja pange ennast proovile, kes on siis ikkagi maakonna parim ….!!

Ettevõtete esindajate registreerimine kuni 01.09.2016
Info ja registreerimine info@saaremaatourism.ee / 5050100

poide_brewery_logo arensburg-veiniklubi-logokuressaare-ametikool
mekituba mionetto ensert_logo


Teeninduskonkurss “Saare parim teenindaja” 2015 galerii