MENÜÜ

Toiduteemalised dokumentaalfilmid

9.-12.09| Kell 19.00 | Thule Kino

Thule Kino - logo mustSaaremaa Toidufestivali korraldajatel on juba pikalt olnud idee, et festivali ajal võiks teemakohaseid filme kinoekraanil näha. Eks iga asja jaoks on õige aeg ja nii juhtuski, et just sel aastal esmakordselt tulevad ekraanile toiduteemalised dokumentaalfilmid.

Selline vahva ettevõtmine saab teoks tänu Kuressaare  kesklinnas asuvale sobivale paigale – Thule Kino. Kinos on stiilne ja mugav Thule saal ning privaatne ja hubame Kaali saal.

Kogunisti neljal päeval, igal õhtul kell 19.00, on põhjust omada taskus kinopiletit!

Täpsem filmide nimekiri selgumisel

Thule Kino asub 2019 aastal avatud keskuses Thule Koda, kus lisaks kinole ka alternatiivaajaloomuuseum. Muuseumi ekspositsioonid tutvustavad Saaremaa maailmaloolist rolli Ultima Thulena. Vana-Kreeka maadeavastaja Pythease müütilisele reisile saab kaasa elada erinevate ekspositsioonide ja mängude kaudu. Väljapanekud on humoorikas ja pisut eneseiroonilises võtmes ning nende moto on: „Ära usu kõike, mida sulle näidatakse!”

Thule Kino piletite hinnad

 

Asukoht: Uus 20, Kuressaare

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad