Tooted on päris oma Saaremaa Toidufestivali omad. Vaata!
MENÜÜ

Tooted

Saaremaa Toidufestival on saanud oma tooted, kindlasti valik veelgi täieneb.

Tellimine

Saaremaa Toidufestivali toodete tellimiseks kirjuta meile toidufestival@saaremaatourism.ee

TASS

Saaremaa Toidufestival tiimi kokkusaamistel on kohvi ja tee või muud joogid olulisel kohal. Ikka selleks, et ideed paremini lendaks. Nüüd on meil lausa oma, festivali, nimelised kruusid. Ja need said nii uhked ning ilusad, et kõigil on võimalik omale meie kruuse saada.

Kruus on väga mahukas, 450mlm ning keraamiline. Mõnus käes hoida ning püsib pinnasel stabiilselt.

Hind: 15€

RIIDEKOTT

Saaremaa Toidufestival on kindlasti koht, kuhu põnevaid oste tegema tulla. Selleks, et Sul oleks mugav ostelda on meil Sinu jaoks keskonnasäästlik puuvillane riidekott.

Otse loomulikult soovime, et Sa meid ka edaspidi meeles pead – koti ühel pool on meie logo ning teisel pool meie armas suurtoetaja Saaremaa Köök logo.

Hoolitseme ka mugavuse eest – kotil on topelt sang: lühike ning pikk. Ostlemiseks väga sobiv, kuna kotil on lai põhi.

Hind: 5€

PÕLL

Köögis askeldades on vist ikka mõistlik põll ette panna,et mitte määrida tesi riideid. Meie logoga põllel on kaelapael trukkidega reguleeritav, ees suur tasku, tagant paeltega kinni seotav.

Hind: 15€

KOKAMÜTS

Mitte ainult profiköögis vaid ka kodus võiks ju vahel uhkusega kokamütsi kanda. Meie logo on ühel pool. Meie pakutav on rätiku stiili, tagant kinni seotav. Nagu üks tunnustatud kokk ütles: oi see nii äge, sellega hea mootorattaga sõita.

Seega lihtsa kokamütsi tegeliku otstarbe leiab igaüks ise.

Hind: 5€

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel! Ja meil on hea meel, kui meie tooted on tee Sinuni jõudnud!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!