Turismiasjalised tutvuvad kodusaarega - Saaremaa Toidufestival
MENÜÜ

Turismiasjalised tutvuvad kodusaarega

Jälle on käes kevad ning aeg juba traditsiooniliseks SA Saaremaa Turism korraldatud õppereisiks, mis mõeldud maakonna majutusettevõtjatele, reisikorraldajatele ja turismiinfo jagajatele.

Reisi eesmärk ikka sama, mis alati: näha põnevaid kohti kuhu maakonna külastajaid suunata. Peamine on kohtuda teiste turismiasjalistega, jagada infot ning tutvuda uute tegijatega.

2.06 kell 8.45 alustame

Tule täpselt õigeks ajaks kohale Meri Spa Hotell peaukse ette – Pargi 16, Kuressaare

LÄHME UUDISTAMA

Meri Spa Hotell
Hotell vahetas mõni aeg tagasi omanikke, kes on jõudnud sisekujunduses uue stiili luua.

Nipi Rantšo
Mitte kaugel Kuressaarest asub üks isevärki nipikas talu, kus tegeletakse lamba-, veise ja linnukasvatusega ja selle kõige tutvustamisega külastajatele.

Sõrve Värava Maja
Sõrve väravas tervitab kõiki kogukonnamaja, kuhu oodatud oma saare rahvas kui ka turistid, Mida pakutakse, seda uudistama lähmegi.

Saaremaa Mahemuna kohvik
Nu kes siis Tanelit ei tea…Just seda noort meest, kes COVID alguses saarel mahemunade tootmisega alustas. Nüüd on noor mees alustamas kohvikuga. Meie reisi ajaks pole kohvik veel päris valmis, aga millal täpselt ukseb avab ja mida pakkuma hakkab – seda räägib Tanel juba kohapeal

Lõmala-Kaugatoma päranditee
Alates 2021. aastast on Lõmala ja Kaugatoma vaheline riigitee number 21108 tähistatud ja säilitatud Eesti 20. sajandi keskpaigale iseloomuliku kruusateena. Teel kehtiv kiiruspiirang 50 km tunnis võimaldab liiklejail aja maha võtta ja tutvuda ohutult tee ning kauni loodusega. Aeg on sellel teel peatunud 1950.-1970. aastates.

Pilguse Residency – TUTVUSTUS KOHAPEAL INGLISE KEELES
2021 vahetas Pilguse mõis omanikke ning ellu on hakatud viima suuri plaane. Mis on juba ellu viidud ja mis kõik plaanis seda Maria Tamander ise ka jutustab. Pilgusel naudima ka lõunasööki

Lõuna Pilgusel

Atla Sadam
2021 aasta juuni kuus valmis uus ja uhke Sadamahoone. Sadamas on ilus ja küllap on ka vanad viikingid Atla külasse seemet jätnud. Eakad külaelanikud on rääkinud, et kui vanasti kalalaev sisse tuli, olid kadakate alused armunuid täis!

Lahhentagge
Seda vast oled kuulnud, et saarel on ühed kiiksuga tegelased, kes jõulupuud pudelisse ajavad. Aga kas tead, et neil on nüüd ka Külastuskeskus ja vabriku pood …

TAGASI KURESSAARES UMBES 17.00
Kuressaares teeb buss peatuse Meri Spa Hotelli juures

Maksumus: 30 €/1inimene

Hinnas: bussisõit, lõuna, äge reisiseltskond, päev täis emotsioone…

Arve väljastatakse koheselt peale kinnituse saatmist!

Registreeeri ennast reisile klikkides SIIN

Kogemus näitab, et osades kohtades pakutakse põnevate toodete ostlemise võimalust, võta igaks juhuks sularaha kaasa, on ka kaardiga maksmise võimalusi, kuid igal pool alati pole seda võimalust.