Turismiasjalised tutvuvad kodusaarega - Saaremaa Toidufestival
MENÜÜ

Turismiasjalised tutvuvad kodusaarega

Viimane aeg võtta ette traditsiooniline SA Saaremaa Turism korraldatud õppereis, mis mõeldud maakonna turismiasjalistele.

Reisi eesmärk ikka sama, mis alati: näha põnevaid kohti, kuhu maakonna külastajaid suunata. Peamine on kohtuda teiste turismiasjalistega, jagada infot ning tutvuda uute tegijatega.

Alustame 15.mail kell 7.55

Sel aastal sätib buss suuna Muhu saare poole.

Tule täpselt õigeks ajaks kohale Kitzbergi tänava parklasse

LÄHME UUDISTAMA

Muhu Tõnise Talu
Muhu Tõnise Talu asub ajaloolises Paenase külas, Muhu saarel. Tõnise on üle 200 aasta vanune väärikas talu, oma hinge ning looga. Tõnise talu on pererahva koduks ning külastajate puhkepaigaks – imeline koht imeliseks puhkuseks.

Muhu Jäätise Wabrik
Saarel paiknev väikeettevõte, mis on kui ühemehebänd, kuna kogu tegevus seisab ühe inimese õlgadel, muidugi on aga õnnestumiste taga terve pere. Suuri plaane ei tehta – piisab sellest, et siiani on jäätist tehtud rõõmuga.

Muhu Namaste
Talu, mille on kuulsaks teinud tunnustatud Soome telekokk, Sike Sumari. Täna toimetavad talus uued inimesed, kus suunas liigutakse, seda uudistamegi.

Lõunaranna sadam
Väikesadam, kus on kohti kokku 55-le suuremale ja väiksemale meresõidukile, sealhulgas 12-le külalisalusele. Garanteeritud on imekaunis loodus ning rahulik olemine. Suviti kihab sadam melust, mis täpsemalt toimub, saame teada kohapeal.

Muhu Maja
Ärihoone Muhu südames, kuhu on endale pesa sättinud Muhu vald. Valla esindaja näitab maja ning annab teada, kuidas Muhu turismielul läheb.

Muhu Loomekoondis
Muhu vaat, et kõige uuem koht, mida tasub uudistada nii turismiasjalisel kui ka saare külalisel. Mida siis ikkagi selles majas seltskond käsitöö tegijaid teeb?

Liiva Kohvik
Just paras aeg, et lõpuks lõunasöök ette võtta. Mida pakutakse, saad teada kohapeal. Kindlasti on praad, magustoit, kohv/tee.

Kätega Loodu ja Oolas Ooletaja
Just seal samas kohvikuga ühes, kollases majas, toimetab üks käsitööpood ja ka traditsioonilist puukäsitööd tegev pesa. Mis kohtadega tegu, saame teada?

Muhu Pärandikool
Muhu Pärandikooli eesmärgiks on Muhu pärandkultuuri, looduskeskkonna, arhitektuuri, kunsti, rahvakommete ja –tavade, sealhulgas Muhu keele väärtustamine, kaitsmine ja edendamine, elutervete väärtushinnangute väljakujunemisele kaasaaitamine, maailmakultuuri tutvustamine Muhu saarel ja Muhu kultuuripärandi tutvustamine nii oma saarel kui väljaspool.

Üllatuskoht
Päeva lõpus, kui õnnestub, saame külastada kohta, kuhu ükski turist veel sisse pole saanud. Põhjus lihtne – uksed pole veel avatud. Seegi veel selgub, kas turismiasjalised saavad sisse.

 TAGASI KURESSAARES UMBES – vot ei tea…

Maksumus:  45€/1 inimene

Hinnas:

Arve väljastatakse koheselt peale kinnituse saatmist!

Registreeeri ennast reisile klikkides SIIN

Kogemus näitab, et tark on see kellel igaks juhuks sularaha kaasas 🙂