Kuressaare Tänavapiknik

Laupäev 8.09 | Kell 18:00 – 23:00 | Kuressaare Allee ja Staadioni tänav

Kuressaare tänavapiknik ei lase ennast kesklinna ehitustandrist häirida. Piknik toimub kopadest ja kruusahunnikutest hoolimata ….. sedapuhku pargi ääres (mööda Allee ja Staadioni tänavaid). Nagu ikka, meie poolt on valgete linadega kaetud kilomeeter laudasid, Sinu poolt maitsvad söögid-joogid ja meeldiv seltskond.

Kuressaare Tänavapiknik algab 8. septembril 2018 18:00 ja kell 23:00 on aeg piknik lõpetada ning suunduda mõnusatele jätkuüritustele linna kohvikutesse, restoranidesse ja ööklubidesse.

Piknikulauad algavad Allee tänavalt (Lossi juurde keerava tee otsast) ja suunduvad piki pargi äärt Roomassaare poole. Laudade rivi tuleb 500 meetrit pikk ja lauad jooksevad kogu ala ulatuses paralleelselt kahes reas. Seega on kokku ca 1 kilomeeter lauapinda. Iga kümnenda laua järel on lauarivis vahe, et piknikulised saaksid lihtsa vaevaga laudade vahel liikuda ja sõprade-tuttavatega head-paremat toidukraami ja muljeid vahetada.

Mida selga panna ja kaasa võtta?
Euroopa kultuuripealinnale kohaselt otsustasime EV100 puhul sel aastal au sees hoida traditsioone ja oleme eriti õnnelikud piknikuliste üle, kes tulevad kohale rahvariietes. Kui sul täiskomplekti pole, pane jalga pätid, pähe tanu või ette põll.  Ja ega me tavariietes külalisi kah ära ei aja.

Võta kaasa oma piknikukorv. Soovi korral võta kaasa oma laudlina või muud lauakaunistused. Pikniku käigus tekkinud prügi saad jätta tänava ääres olevatesse prügikastidesse

Kas lapsed võivad ka tulla?
Piknik on alati olnud tore pereüritus, seetõttu ei puudu tänavapiknikult ka tegevused lastele. Lastetelk Roosa Muinasjutt asub vana polikliiniku õues (Allee 1) ning Nautleja kohviku kõrval (Allee 8) asub laste mänguväljak.

Kuidas lauda broneerida?
Seltskondadel, kes soovivad istuda koos või mõnes kindlas asukohas, pakume võimalust panna omale piknikulauad kinni. Laudu saab broneerida kuni 06.09 e-mailil info@visitsaaremaa.ee

Kuidas Sa oma broneeritud koha üles leiad?
Lauad on jaotatud kümnest lauast koosnevateks blokkideks, mis on tähestiku järjekorras märgistatud. Broneeringut tehes öeldakse Sulle laua täht ja number. Pikniku ajal on kõik lauablokid tähtedega märgistatud.

OLULINE INFO: lausvihma korral piknikku ei toimu!

Alecoq logo arensburg-spa-logokuressaare-logo