Koolitus Saaremaa Toidufestivali koostööpartneritele: APPI APPI
MENÜÜ

Koolitus: kodulehe SEO ja Facebook

27.04 koolitus tootjatele ja koostööpartneritele

Saaremaa Toidufestivali korraldustiimil on väga vedanud, Saare maakonnas on nii mitmekülgsed tootjad ja festivalil ägedad koostööpartnerid, kellega jalad koos viiskudesse mahuvad 🙂

Otsustasime korraldada koolituse, mis tuleb appi meile kui ka meie koostööpartneritele ja tootjatele, et oskaksime igaüks oma ja ka festivali kodulehte ning sotsiaalmeediat oskuslikumalt ära kasutada.

Tänu LEADER projekti osalisele toele saame teha õppepäeva, kus

APPI TULEB PRIIT KALLAS

koolitaja Priit KallasPriit on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta tegeleb internetiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas. Priit on EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 500 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega. Priit avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 11 miljoni inimese nii Eestis kui maailmas.

Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Koolituspäev

Toimumiskoht: Johan Spa Hotelli Lounges / Kauba 13, Kuressaare

Aeg: 10.00 – 16.00

Oluline: võta kaasa laptop, sest koolitus on praktiline ehk kohapeal tehakse läbi ülesandeid.

SISU

SEO 

SEO koolitus on praktiline. Kodulehe optimeerimine on koolitusel esitatud reaalsete näidete varal, mida saad kohe ise rakendada. Priit teeb Sulle selgeks tehnikad ja nipid, mida kohe kasutusele võtta. Toob nii häid kui halbu näited, et Sinu jaoks veebilehe optimeerimine võimalikult lihtsaks muuta. Tihti on hea ja halva lehe vahel väga väikesed erinevused ja muudatused võivad tulemusi kordades suurendada.

Saad selgeks põhitõed, millest oleneb positsioon otsimootoris:

Facebooki turundus 
Koolitusel õpetab Priit Sulle, kuidas tõhusalt Facebookis turundada ja kliendid ostma panna. Sotsiaalmeediast on saanud oluline turunduskanal, mis annab Sinu ettevõttele uusi võimalusi klientideni jõudmiseks:

Kõik need tegevused aitavad Su ettevõttel rohkem raha teenida. On aeg rakendada sotsiaalmeedia olulise müügikanalina.

Ristturundus 
Kuidas oma kanaleid kasutada nii, et sellega oma äri paremaks teha ja ka koostööpartnereid toetada. Vaatame, millised on võimalused oma veebilehe ja sotsmeedia tulemuste parandamiseks koostöös teiste äride ja organisatsioonidega.

Küsimused, vastused

PÄEVA AJAPLAAN
9.30-10.00 kogunemine, kohvipaus
10.00-12.00 Priit
12.00-12.45 Lõuna
12.45-14.15 Priit
14.15-14.30 kohvipaus
14.30-15.30 Priit
15.30-16.00 Priit

LÕUNA: ise maksta
Soovijaile lõunavõimalus ka Johan Spa Hotelli restoranis kohapeal:15 €/ 1 osaleja
Lõuna sisaldab kahte käiku ettekandmisega:

Tule ise ja võta kaasa oma tiimi teised liikmed, kellega koos Saaremaa Toidufestivali korraldajatega suhtled!

LEDER logo