Festival Köögis on Saaremaa Toidufestivali koolituste sari.Osale ka!
MENÜÜ

Festival Köögis

Festival Köögis on Saaremaa Toidufestivali  mitmekülgne koolituste sari, kus tunnustatud kokad ja toiduvalmistamise eksperdid jagavad oma oskusi ning õpetavad kasulikke nippe.

Soolased maitsedKertu Lukas, festival Köögis koolitaja

Festivalile tuleb külla Kertu Lukas, kes on väga mitmekülgne kokk.  Kertu on meil ennegi köögis käinud ja talle on oma fännklubigi tekkinud. Tule Sinagi fänniks!

Kertu on töötanud kondiitrina üle 10 aasta. Valmistanud torte ja kooke nii presidendi vastuvõttudeks kui pulmadeks. Ta peab ühtviisi tähtsaks nii kvaliteetset puhast toorainet, maitsekooslust kui ka toodete laitmatut välimust. Kertu on öelnud: söögi tegemine on eneseväljendus – kunst, millega sööjaid võluda. Pühendunud kokkadel on tavaliselt peas ära käinud veider klõpsatus, nad ei saa enam teisiti. Olgugi, et su tööpäev on vahel 16 või 18 tundi, sa pead seda tegema, ja hästi. Teiste rõõmustamiseks.

Nüüd tuleb Kertu rõõmustama kõiki huvilisi Muhu ja Saaremaal ning koos valmistatakse soolaseid maitseid.

Valmivad:tomati galett

Festival Köögis toimumisajad

Osalustasu: 40 €/1 inimene

Sisaldab:

Koolitustele registreerimiseks kliki

NB! Festival Köögis toimub juhul kui on täitunud vajalik miinimum huviliste arv. Ärajäämise korral makstakse osalustasu tagasi.

Festival Köögis: kokkamise koolitused, koolitused täiskasvanutele, koolitused lastele

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Kellele on Saaremaa Toidufestival mõeldud?

Saaremaa Toidufestival pakub tõepoolest midagi igale maitsele ja tervele perele! Toit on meie elu lahutamatu osa, kuid see saab olla palju enamat kui lihtsalt söömine. Saaremaa Toidufestival on just Sulle, kui pead lugu puhtast ja kvaliteetsest toidust, soovid oma ellu tuua uudsust ja häid emotsioone, veeta pere ja sõpradega mõnusalt aega ning tunda end osana toredast ja aktiivsest kogukonnast. Saaremaa Toidufestivalilt saad võtta just seda, mida parajasti vaja, olgu selleks maitseküllane ja meeldejääv lõuna- või õhtusöök, meeleolukas ja toitev päev hubases külamajas, laadalettidelt ostetud talvevarud, suurepärased kampaaniapakkumised, õpitoas omandatud uued oskused, kodukohviku hõrgutised või hingekosutav kontserdielamus.