Festival Köögis on Saaremaa Toidufestivali koolituste sari.Osale ka!
MENÜÜ

Festival Köögis 26. ja 27.aprill

Festival Köögis on Saaremaa Toidufestivali  mitmekülgne koolituste sari, kus tunnustatud kokad ja toiduvalmistamise eksperdid jagavad oma oskusi ning õpetavad kasulikke nippe.

Koolivaheaja eri – lapsed kokkamasuhkruingel tegijad

Saaremaale tulevad kööki toimetama õite magusad tüdrukud Kertu Lukas ja Cathrin Kaldmaa, ettevõttest Suhkruingel. Sel korral on kogu tähelepanu igas vanuses lastel ja valmistatakse just nendega ja neile. AGA otse loomulikult on oodatud ka kõik need, kes tahaksid just neid ägedaid lastele mõeldud maitseid ise teha osata.

Koguni kahel päeval on võimalus köögis askeldada, esimesel päeval valmivad soolased maitsed ja teisel õite magusad tooted

Kõik pisemad ja suuremad on oodatud lähemalt ja kaugemalt. Kui tuled kaugemalt pakub mõnusat pelgupaikka koolivaheajaks Grand Rose SPA Hotell

Osalustasu: 39 €/1 inimene – vanus pole oluline

Sisaldab:

26.aprillil  – soolane ja krõbekartulvõileib

Selgeks saab tegemine ja järgi proovitud järgmised maitsed

Soolased ja krõbedad valmivadkananagitspitsa popsid

 

27.aprillil  – magus ja roosaküpsisrullbiskviit

Selgeks saab tegemine ja järgi proovitud järgmised maitsed

Magusad ja roosad valmivadlapsedmuffin

Koolitustele registreerimiseks kliki SIIA

NB! Festival Köögis toimub juhul kui on täitunud vajalik miinimum huviliste arv. Ärajäämise korral makstakse osalustasu tagasi.


Festival Köögis: kokkamise koolitused, koolitused täiskasvanutele, koolitused lastele

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Kellele on Saaremaa Toidufestival mõeldud?

Saaremaa Toidufestival pakub tõepoolest midagi igale maitsele ja tervele perele! Toit on meie elu lahutamatu osa, kuid see saab olla palju enamat kui lihtsalt söömine. Saaremaa Toidufestival on just Sulle, kui pead lugu puhtast ja kvaliteetsest toidust, soovid oma ellu tuua uudsust ja häid emotsioone, veeta pere ja sõpradega mõnusalt aega ning tunda end osana toredast ja aktiivsest kogukonnast. Saaremaa Toidufestivalilt saad võtta just seda, mida parajasti vaja, olgu selleks maitseküllane ja meeldejääv lõuna- või õhtusöök, meeleolukas ja toitev päev hubases külamajas, laadalettidelt ostetud talvevarud, suurepärased kampaaniapakkumised, õpitoas omandatud uued oskused, kodukohviku hõrgutised või hingekosutav kontserdielamus.