Pritsumaja Grill&Bar Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja.
MENÜÜ

Pritsumaja Grill & Bar

Pritsumaja logo

Pritsumaja Grill & Bar – Mõnus ja hubane pubi Kuressaare kesklinnas, mis pakub maitsvaid toiduelamusi. 2009.aastal avatud pubi toiduvalikust leiab nii pubile omaseid praade kui ka põnevamaid roogasid, mis täidavad kõhu ja maitsevad hää.

Saaremaa Toidufestivali raames on löönud käed meie peakokk Kaspar ja külaliskokk Mark-Erich, et tuua teieni meeliülendavad toiduelamused

Restoranide Nädala menüü 18.- 24. märts

Saaremaa Restoranide Nädala laua  broneerimine: 45 33787 või 56645425

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00, hind 30  € / 1 inimene

Joogid ei kuulu Saaremaa Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Tallinna 4, Kuressaare

Facebook: Pritsumaja Grill & Bar 

Instagram: @pritsumaja

Pritsumaja lugu

Tulekahjud on linnade tekkest alates olnud üks valusamaid probleeme. 18. sajandil oli Kuressaares mitu laastavat tulekahju, mille käigus hävis suur osa linnast. Enne elukutselise tuletõrjujate ameti teket tegelesid tuleohutusega vabatahtlikud tuletõrjujad. 12. novembril 1867 asutati Kuressaares Eesti üks esimesi vabatahtlike tuletõrjeühinguid. Järgmisel aastal ehitati ühingu eestvedamisel raekoja kõrvale kivist pritsikuur, 1882. aastal lisati puidust torn.

Hoone rekonstrueeriti põhjalikult 20. sajandi algul. Kõrge murdkelpkatuse ja neobaroksete katuseuukidega uus pritsumaja avati 18. novembril 1912. 1958. aastal avati uus voolikute kuivatamise torn ja trepikoda. Hoonet kasutati tuletõrjedepoona kuni 1980. aastani, mil Pihtla teel valmis uus depoohoone.

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!